Interesujący blog z przyciągającymi tekstami.

Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

0
Posted in inne By admin

Wakacje z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele ludzi śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe bez liku doskonałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco ewidentne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.